Tvorba webů, redesign webů, editace, úpravy webů na Wordpressu …

E-shopy

     Nákup po internetu se dá přirovnat k nákupu z reklamních katalogů, ale je v mnoha ohledech napřed. Skýtá to přednost hlavně pro lidi, kteří neradi nakupují v supermarketech, kde je obvykle velké množství lidí a oni nemají dostatek klidu si zboží prohlédnout a vybrat. Jedna z velkých výhod nakupování přes internet je, že ušetříte mnoho času a pokud vám zboží nevyhovuje, tak jej můžete do 14 dnů vyměnit nebo vrátit bez udání důvodu. Zboží se dá na internetu objednat, i když není v normálních obchodech již k dostání nebo zde existuje v některých e-shopech i tzv. ,,předprodej”. Ten spočívá v tom, že zboží je na internetu k dostání ještě dříve, než jde do prodeje v normálních (kamenných) obchodech. Objednání zboží je tak snadné, že by ho zvládlo i dítě. Objednání zboží spočívá v tom, že si vyberete produkt, který chcete, potom vyplníte přiložený formulář týkající se vaší osoby a označíte počet kusů produktu. Pak už jen čekáte na to, až vám zboží přijde domů nebo vás zaměstnanci pošty upozorní, že na vás vaše zásilka čeká na poště. Co se týče úhrady ceny zboží, je možno použít několika způsobů. Tím prvním je možnost zaplacení dobírkou, můžete však zaplatit zboží, i v jedné z kamenných poboček firmy, u které objednáváte, nebo použijete nejsnazší cesty – platby přes internet vaší kreditní kartou.


A pokud se ptáte, co všechno se dá na internetu koupit , tak je to prakticky všechno co v kamenných obchodech. Sehnat se dá všechno od potravin přes elektroniku, oblečení všeho druhu, počítače a jejich součástky až po letenky do všech destinací světa. Zbývá jen dodat, že internet je moderním vynálezem, který pomáhá lidem usnadňovat práci v jinak chaotickém a uspěchaném životě.
Jaké jsou výhody e-shopů oproti kamenný prodejnám pro podnikatele?
Představte si, že neplatíte nájem za kamennou prodejnu, neplatíte spotřebu energie v této prodejně, vytápění, mzdy zaměstnanců a spoustu dalších nákladů, které se vztahují k provozování prodejny. Máte jen nějaký
sklad, z kterého po objednání zboží expedujete.

    V minulosti jsem měl jeden vlastní script pro jednoduchý e-shop, využíval jsem jej v e-shopu se spodním prádlem, nyní spíše doporučuji využití již hotových scriptů z freewarových zdrojů, kterých je dostatek a lze k nim na míru upravit layout webu.


V čem mám prsty …
www.silites.cz www.distyksaurus.com shop.mamutglue.cz www.umenivkotveni.cz Shop.umenivkotveni.cz www.lewisie-zp.cz Objednavky.denbraven.cz www.krnovaci.cz www.rozdavamekola.cz