Tvorba webů, redesign webů, editace, úpravy webů na Wordpressu …

Kontaktujte mě

Kontakty

Zde mě můžete kontaktovat:

T: 605 215 918

E: homola.petr@atlas.cz
E: info@web-region.cz

W: www.homola.biz
W: www.web-region.cz


IČ: 74295144
– tvorba internetových stránek, grafické práce, tvorba log, prezentací.
– činnost vykonávám na živnostenský list mimo svůj hlavní pracovní poměr.
– fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku.
– nejsem plátce DPH.


Bydlím v Krnově, ale protože jako každý jiný mám další zájmy a samozřejmě i povinnosti, navíc často pracovně cestuji po celé ČR, tak mě lidičkové napřed kontaktujte na e-mailech nebo na dalších uvedených kontaktech.

Tuto činnost vykonávám mimo svůj hlavní zaměstnanecký poměr, pokud se nedovoláte hned, zanechte mi vzkaz vedle ve formuláři a ozvu se zpět.
Po dohodě lze web vytvářet pro kohokoliv v ČR nebo SR, osobní schůzky v dnešní době nejsou nezbytné, většinu lze vykomunikovat přes internet a telefonicky.


Poptávka


Uveďte další podrobnosti Vaší poptávky. Zda máte nějaké grafické a textové podklady pro web, v jakém rozsahu web plánujete, jaké má obsahovat funkce apod., čím více informací uvedete, tím konkrétněji se můžeme bavit o návrhu prací.
Uveďte také předpokládaný datum realizace webu a Vaši cenovou představu.

Jiné dotazy

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

FacebookAčkoliv si stále myslím o sociálních sítích své, viz příspěvek z roku 2009, tak mě najdete i na Facebooku. Názor jsem nezměnil, ale je zde mnoho mých známých, takže proto. Další důvod je ten, že pokud spravuji více firemních facebookových stránek, musím nějaký profil mít.

P.S.
Přestal jsem používat Skype, ICQ, GTalk aj.
 

 

V čem mám prsty …
www.silites.cz www.distyksaurus.com shop.mamutglue.cz www.umenivkotveni.cz Shop.umenivkotveni.cz www.lewisie-zp.cz Objednavky.denbraven.cz www.krnovaci.cz www.rozdavamekola.cz