Tvorba webů, redesign webů, editace, úpravy webů na Wordpressu …

Tvorba stránek

Dobrý den,
vytvořím webovou prezentaci dle Vašich představ, na základě Vámi dodaných podkladů.
Může se jednat o prezentaci firmy, neziskové organizace, zájmové skupiny nebo třeba jen kolekci svatebních či sportovních fotografií. V případě, že nemáte vlastní doménu, mohu Vám pomoci se zajištěním domény a poradím s hostingem.

Používejte redakční systémy, spravujte sami obsah na svém webu. Pokud máte pravidelně aktualizovaný web, tak se k Vám budou rádi vracet návštěvníci a také vyhledávače. Sami doplňujte fotky, texty, články, informace – to Vám umožní redakční systémy.

Při tvorbě webových stránek využívám standardní postupy: jazyk HTML, CSS styly, JavaScript a PHP, redakční systémy s podporou databáze. Poslední roky pracuji nejraději se systémem WordPress. Pokud by Vás tyto termíny zajímaly podrobněji, můžete se o nich dozvědět na specializovaných stránkách, např. www.jakpsatweb.cz.
Pokud potřebujete poradit s přípravou podkladů a máte zájem o zhotovení prezentace, doporučuji jít na odkaz “Proč mít stránky – příprava podkladů“. Nejste-li ještě zcela rozhodnuti, zda má pro Vás webová prezentace smysl, podívejte se na text “Proč mít stránky”. Jelikož se nejedná o mou hlavní výdělečnou činnost, mohu Vám nabídnout i příznivé ceny. 🙂

Na přání nainstaluji php redakční systémy pro ty z Vás, kteří s tím nemají zkušenosti. K těmto upravím layouty, kódování, doplním další prvky…. Tady je několik ukázek stránek, nejsou zde všechny.

Grafika webů je ovlivněna zejména zadavatelem webových stránek, tedy i dodanými podklady – někdy žádnými 😀 😕 , požadavky na barvy a grafické prvky. Vzhled byl také ovlivněn dobou, kdy stránky vznikaly a každý máme jiné cítění a vnímáme barvy a jejich kombinace různě.

Proč je v titulku webu “Poskládám Váš web”? Protože web je takovou skládačkou kódů, grafiky, vstupů a výstupů všeho možného 🙂 ….

Webům se věnuji od roku 2002, původně statické html na firemním intranetu, pak na veřejném internetu, poté přišly úpravy redakčních systémů, hledání toho nej nej a následně specializace na systém WordPress. A jak jsem se k tomu dostal? Původně jsem používal internet jako každý jiný, zejména hledání obsahu. Pak mě začalo zajímat, jak to všechno funguje a učil jsem se tedy vytvářet jednoduché webové stránky, v rámci možností tehdejší doby a dostupné techniky.
Dnes se primárně věnuji několika stálým projektům, včetně editací a každodenních aktualizací obsahu. Nicméně čas od času opět někomu vytvořím webové stránky.

V čem mám prsty …. Klikněte na miniaturu a dostanete náhled webu.

– Bylo zde ještě několik prezentací, za ty roky však už některé neexistují , o další se již starají jiní lidičkové, kteří stránky změnili k obrazu svému, takže už na ně nemohu odkazovat jako na stránky, které jsem dal dohromady.
– Plus dlouholetá editace a administrace firemních webových stránek www.denbraven.cz, www.denbraven.sk a www.denbraven.hu – správa textů, technické dokumentace, obrázků, SEO, administrace a úpravy těchto webů včetně hostingu, příprava a administrace newsletterů atd.

V čem mám prsty …
www.silites.cz www.distyksaurus.com shop.mamutglue.cz www.umenivkotveni.cz Shop.umenivkotveni.cz www.lewisie-zp.cz Objednavky.denbraven.cz www.krnovaci.cz www.rozdavamekola.cz