Tvorba webů, redesign webů, editace, úpravy webů na Wordpressu …

Tvorba stránek

Dobrý den,
vytvořím webovou prezentaci dle Vašich představ, na základě Vámi dodaných podkladů.
Může se jednat o prezentaci firmy, neziskové organizace, zájmové skupiny nebo třeba jen kolekci svatebních či sportovních fotografií. V případě, že nemáte vlastní doménu, mohu Vám pomoci se zajištěním domény a poradím s hostingem.

Používejte redakční systémy, spravujte sami obsah na svém webu. Pokud máte pravidelně aktualizovaný web, tak se k Vám budou rádi vracet návštěvníci a také vyhledávače. Sami doplňujte fotky, texty, články, informace – to Vám umožní redakční systémy.

Při tvorbě webových stránek využívám standardní postupy: jazyk HTML, CSS styly, JavaScript a PHP, redakční systémy s podporou databáze. Poslední roky pracuji nejraději se systémem WordPress. Pokud by Vás tyto termíny zajímaly podrobněji, můžete se o nich dozvědět na specializovaných stránkách, např. www.jakpsatweb.cz.
Pokud potřebujete poradit s přípravou podkladů a máte zájem o zhotovení prezentace, doporučuji jít na odkaz “Proč mít stránky – příprava podkladů“. Nejste-li ještě zcela rozhodnuti, zda má pro Vás webová prezentace smysl, podívejte se na text “Proč mít stránky”. Jelikož se nejedná o mou hlavní výdělečnou činnost, mohu Vám nabídnout i příznivé ceny. 🙂

Na přání nainstaluji php redakční systémy pro ty z Vás, kteří s tím nemají zkušenosti. K těmto upravím layouty, kódování, doplním další prvky…. Tady je několik ukázek stránek, nejsou zde všechny.

Grafika webů je ovlivněna zejména zadavatelem webových stránek, tedy i dodanými podklady – někdy žádnými 😀 😕 , požadavky na barvy a grafické prvky. Vzhled byl také ovlivněn dobou, kdy stránky vznikaly a každý máme jiné cítění a vnímáme barvy a jejich kombinace různě.

Proč je v titulce webu “Poskládám Váš web”? Protože web je takovou skládačkou kódů, grafiky, vstupů a výstupů všeho možného 🙂 ….

Webům se věnuji od roku 2002, původně statické html na firemním intranetu, pak na veřejném internetu, poté přišly úpravy redakčních systémů, hledání toho nej nej a následně specializace na systém WordPress. A jak jsem se k tomu dostal? Původně jsem používal internet jako každý jiný, zejména hledání obsahu. Pak mě začalo zajímat, jak to všechno funguje a učil jsem se tedy vytvářet jednoduché webové stránky, v rámci možností tehdejší doby a dostupné techniky.
Dnes se primárně věnuji několika stálým projektům, včetně editací a každodenních aktualizací obsahu. Nicméně čas od času opět někomu vytvořím webové stránky.

V čem mám prsty …. Klikněte na miniaturu a dostanete náhled webu.

– bylo zde ještě několik prezentací, za ty roky však už některé neexistují , o další se již starají jiní lidičkové, kteří stránky změnili k obrazu svému, takže už na ně nemohu odkazovat jako na stránky, které jsem dal dohromady.

Co nového?

Soutěžní web RozdávámeJablka.cz - stránky firmy Den Braven (responzivní design, WordPress)


Soutěžní web RozdávámeJablká.sk - stránky firmy Den Braven (responzivní design, WordPress)


Produktový web MamutGlue.cz - stránky firmy Den Braven (responzivní design, WordPress), předělávka původního webu podle nového designu obalu výrobku a podle rozšíření produktové řady


Stránky Penzionu Doušek Penzion-Bruntál.cz - přepracování původních statických html stránek (responzivní design, WordPress)


Další web Autodoprava - stránky firmy Jana Holešová, autodoprava (responzivní design, WordPress)


Projekt Web-Region.cz
- Krnovsko-info
- Opavsko-info
Aktualizace webů, postupné přidávání dalších funkcí již za běhu webů
(The NeverEnding Story)


Affiliate web se zájezdy
www.dovolena.web-region.cz


Další aktualizovaný web MAMUT GLUE.cz - přepracování starého webu do nového responzivního s propojením na sociální sítě a diskuzní fóra s novým obsahem - více než produktová mikrosite,- SK verze bude následovat


Nově aktualizovaný web Služby obce Město Albrechtice


Hodně času nyní věnuji také e-shopu Praktis.cz


Web SannProfi.cz


Další a další úpravy webu DenBraven.cz a sk - nový ceník, nové produkty, aktualizace dokumentace atd.


Dokončení stránek T&Z truhlářství TaZnabytek.cz


Dokončení stránek MUDr. Skřontové
www.skrontova.cz


Upgrade mého webu
www.homola.biz


Dokončení stránek Distyk.eu
Stavební chemie značky Distyk pro trh v Rakousku.


Upgrade webu
www.fotografie-marekhlavac.cz


Další ukázky webů