Tvorba webů, redesign webů, editace, úpravy webů na Wordpressu …

Blog

Blogování už dávno není sociální aktivitou nadšenců, stává se elementárním nástrojem pro získání kvalitní a relevantní návštěvnosti, stejně jako zpětných odkazů pro SEO cílených na mateřský firemní web. Blog se tak pomalu transformuje v běžný online marketingový nástroj a blogování je nepostradatelnou aktivitou každé firma, která chce na internetu obstát. Jinými slovy – SEO bez blogu je minulostí.

Firemní blog postavený na WordPressu

WordPress je původně blogovací systém a pro účely firemního blogu se náramně hodí. Jeho funkčnost, blogovací možnosti a zároveň velmi příznivá konfigurace a škálovatelnost z pohledu SEO jej předurčují k využití v oblasti optimalizace pro vyhledávače. A nejen tam. Díky blogu může přirozeně růst Váš autoritativní statut v oboru, můžete získat nové zákazníky, zájemce o Vaše produkty či služby a nebo snadno podpořit informativní stránku Vašeho webu, který by měl být v principu jednoduchý a přímočarý.

Firemní blog na WordPressu může doplnit informace k produktům, které prodávate. Může nastínit technologii vývoje produktů nebo zpracování, může běžným smrtelníkům rozšířit obzory a zároveň podpořit znalost Vaší značky. Na blogu bude dostatek reklamního prostoru pro Vaši brandovou reklamu, pro výzvy ke konverzní akci (Call for action) nebo zpětné odkazy na mateřský web.

SEO blog na podporu prodeje v eshopu

Díky RSS, které WordPress obsahuje už ve své instalaci, budete moci využít úryvků několika nejnovějších článků ve svém eshopu. Stejně tak z druhé strany můžete posílat čtenáře začtené do článku o službě, kterou mimochodem také nabízíte, do eshopu. Zdrojem příjmů tak zůstává eshop, nicméně blog by měl být nedílnou součástí Vašich marketingových aktivit na internetu a podporovat tak účelně, smysluplně a strategicky prodej v eshopu.

Co nového?

Soutěžní web RozdávámeJablka.cz - stránky firmy Den Braven (responzivní design, WordPress)


Soutěžní web RozdávámeJablká.sk - stránky firmy Den Braven (responzivní design, WordPress)


Produktový web MamutGlue.cz - stránky firmy Den Braven (responzivní design, WordPress), předělávka původního webu podle nového designu obalu výrobku a podle rozšíření produktové řady


Stránky Penzionu Doušek Penzion-Bruntál.cz - přepracování původních statických html stránek (responzivní design, WordPress)


Další web Autodoprava - stránky firmy Jana Holešová, autodoprava (responzivní design, WordPress)


Projekt Web-Region.cz
- Krnovsko-info
- Opavsko-info
Aktualizace webů, postupné přidávání dalších funkcí již za běhu webů
(The NeverEnding Story)


Affiliate web se zájezdy
www.dovolena.web-region.cz


Další aktualizovaný web MAMUT GLUE.cz - přepracování starého webu do nového responzivního s propojením na sociální sítě a diskuzní fóra s novým obsahem - více než produktová mikrosite,- SK verze bude následovat


Nově aktualizovaný web Služby obce Město Albrechtice


Hodně času nyní věnuji také e-shopu Praktis.cz


Web SannProfi.cz


Další a další úpravy webu DenBraven.cz a sk - nový ceník, nové produkty, aktualizace dokumentace atd.


Dokončení stránek T&Z truhlářství TaZnabytek.cz


Dokončení stránek MUDr. Skřontové
www.skrontova.cz


Upgrade mého webu
www.homola.biz


Dokončení stránek Distyk.eu
Stavební chemie značky Distyk pro trh v Rakousku.


Upgrade webu
www.fotografie-marekhlavac.cz


Další ukázky webů