Tvorba webů, redesign webů, editace, úpravy webů na Wordpressu …

Blog

Blogování už dávno není sociální aktivitou nadšenců, stává se elementárním nástrojem pro získání kvalitní a relevantní návštěvnosti, stejně jako zpětných odkazů pro SEO cílených na mateřský firemní web. Blog se tak pomalu transformuje v běžný online marketingový nástroj a blogování je nepostradatelnou aktivitou každé firma, která chce na internetu obstát. Jinými slovy – SEO bez blogu je minulostí.

Firemní blog postavený na WordPressu

WordPress je původně blogovací systém a pro účely firemního blogu se náramně hodí. Jeho funkčnost, blogovací možnosti a zároveň velmi příznivá konfigurace a škálovatelnost z pohledu SEO jej předurčují k využití v oblasti optimalizace pro vyhledávače. A nejen tam. Díky blogu může přirozeně růst Váš autoritativní statut v oboru, můžete získat nové zákazníky, zájemce o Vaše produkty či služby a nebo snadno podpořit informativní stránku Vašeho webu, který by měl být v principu jednoduchý a přímočarý.

Firemní blog na WordPressu může doplnit informace k produktům, které prodáváte. Může nastínit technologii vývoje produktů nebo zpracování, může běžným smrtelníkům rozšířit obzory a zároveň podpořit znalost Vaší značky. Na blogu bude dostatek reklamního prostoru pro Vaši brandovou reklamu, pro výzvy ke konverzní akci (Call for action) nebo zpětné odkazy na mateřský web.

SEO blog na podporu prodeje v eshopu

Díky RSS, které WordPress obsahuje už ve své instalaci, budete moci využít úryvků několika nejnovějších článků ve svém eshopu. Stejně tak z druhé strany můžete posílat čtenáře začtené do článku o službě, kterou mimochodem také nabízíte, do eshopu. Zdrojem příjmů tak zůstává eshop, nicméně blog by měl být nedílnou součástí Vašich marketingových aktivit na internetu a podporovat tak účelně, smysluplně a strategicky prodej v eshopu.

V čem mám prsty …
www.silites.cz www.distyksaurus.com shop.mamutglue.cz www.umenivkotveni.cz Shop.umenivkotveni.cz www.lewisie-zp.cz Objednavky.denbraven.cz www.krnovaci.cz www.rozdavamekola.cz