Tvorba webů, redesign webů, editace, úpravy webů na Wordpressu …

Microsite

Microsite slouží k propagaci jednoho výrobku nebo služby. Podporuje přímo hlavní firemní web nebo internetový obchod a dává více prostoru vybranému zboží nebo nově nabízené službě. WordPress je pro tvorbu microsites ideálním prostředkem – nasazení je rychlé, funkčnost lze snadno rozšířit a správa obsahu v tomto publikačním systému je snadná i pro laika. Stejně tak je ovšem možné postavit Microsite na základech statického HTML, což je cenově velmi dostupná varianta pro potřeby jednoduchých a informativních mikrostránek.

Microsite poslouží dobře jako cílová stránka pro úzkoprofilové PPC kampaně zaměřené na propagaci nového produktu nebo chystané služby. Lze jej dedikovat pro soutěž, specifický kontaktní / poptávkový/objednávkový formulář nebo dokonce pro účely osvěty, evangelizace či jako zdroj odborných informací, které se nehodí na firemní stránky nebo do komerčního eshopu. Takový web pak při chytrém provázání zpětných odkazů s mateřským webem výrazně zvyšuje hodnocení hlavních stránek ve vyhledávačích a podporuje SEO.

Stejně jako u webové vizitky, postavené na WordPressu nebo statickém HTML kódu, lze i v případě mikrostránek nabídnout často levnější a pro zaneprázdněné podnikatele či prodejce efektivnější variantu statických stránek HTML. S ohledem na dostupnost velkého množství graficky pěkně zpracovaných šablon zdarma, může být tvorba statické mikrostránky s vysokou užitnou hodnotou pro SEO až extrémně levná. Na druhé straně je ovšem možné zpracovat i zcela unikátní microsite s šablonou zpracovanou na míru a navrženou profesionálním grafikem.

Co nového?

Soutěžní web RozdávámeJablka.cz - stránky firmy Den Braven (responzivní design, WordPress)


Soutěžní web RozdávámeJablká.sk - stránky firmy Den Braven (responzivní design, WordPress)


Produktový web MamutGlue.cz - stránky firmy Den Braven (responzivní design, WordPress), předělávka původního webu podle nového designu obalu výrobku a podle rozšíření produktové řady


Stránky Penzionu Doušek Penzion-Bruntál.cz - přepracování původních statických html stránek (responzivní design, WordPress)


Další web Autodoprava - stránky firmy Jana Holešová, autodoprava (responzivní design, WordPress)


Projekt Web-Region.cz
- Krnovsko-info
- Opavsko-info
Aktualizace webů, postupné přidávání dalších funkcí již za běhu webů
(The NeverEnding Story)


Affiliate web se zájezdy
www.dovolena.web-region.cz


Další aktualizovaný web MAMUT GLUE.cz - přepracování starého webu do nového responzivního s propojením na sociální sítě a diskuzní fóra s novým obsahem - více než produktová mikrosite,- SK verze bude následovat


Nově aktualizovaný web Služby obce Město Albrechtice


Hodně času nyní věnuji také e-shopu Praktis.cz


Web SannProfi.cz


Další a další úpravy webu DenBraven.cz a sk - nový ceník, nové produkty, aktualizace dokumentace atd.


Dokončení stránek T&Z truhlářství TaZnabytek.cz


Dokončení stránek MUDr. Skřontové
www.skrontova.cz


Upgrade mého webu
www.homola.biz


Dokončení stránek Distyk.eu
Stavební chemie značky Distyk pro trh v Rakousku.


Upgrade webu
www.fotografie-marekhlavac.cz


Další ukázky webů