Tvorba webů, redesign webů, editace, úpravy webů na Wordpressu …

Microsite

Microsite slouží k propagaci jednoho výrobku nebo služby. Podporuje přímo hlavní firemní web nebo internetový obchod a dává více prostoru vybranému zboží nebo nově nabízené službě. WordPress je pro tvorbu microsites ideálním prostředkem – nasazení je rychlé, funkčnost lze snadno rozšířit a správa obsahu v tomto publikačním systému je snadná i pro laika. Stejně tak je ovšem možné postavit Microsite na základech statického HTML, což je cenově velmi dostupná varianta pro potřeby jednoduchých a informativních mikrostránek.

Microsite poslouží dobře jako cílová stránka pro úzkoprofilové PPC kampaně zaměřené na propagaci nového produktu nebo chystané služby. Lze jej dedikovat pro soutěž, specifický kontaktní / poptávkový/objednávkový formulář nebo dokonce pro účely osvěty, evangelizace či jako zdroj odborných informací, které se nehodí na firemní stránky nebo do komerčního eshopu. Takový web pak při chytrém provázání zpětných odkazů s mateřským webem výrazně zvyšuje hodnocení hlavních stránek ve vyhledávačích a podporuje SEO.

Stejně jako u webové vizitky, postavené na WordPressu nebo statickém HTML kódu, lze i v případě mikrostránek nabídnout často levnější a pro zaneprázdněné podnikatele či prodejce efektivnější variantu statických stránek HTML. S ohledem na dostupnost velkého množství graficky pěkně zpracovaných šablon zdarma, může být tvorba statické mikrostránky s vysokou užitnou hodnotou pro SEO až extrémně levná. Na druhé straně je ovšem možné zpracovat i zcela unikátní microsite s šablonou zpracovanou na míru a navrženou profesionálním grafikem.

V čem mám prsty …
www.silites.cz www.distyksaurus.com shop.mamutglue.cz www.umenivkotveni.cz Shop.umenivkotveni.cz www.lewisie-zp.cz Objednavky.denbraven.cz www.krnovaci.cz www.rozdavamekola.cz